Meble biurowe


Współczesna przestrzeń biurowa, środowisko pracy profesjonalistów wymaga przemyślanie skomponowanego umeblowania tworzącego miejsce pracy i współpracy, komunikacji i koncentracji.  Biuro to przestrzeń podzielona na różne strefy i obszary działań dostrojone do konkretnych procesów pracy i wymagań. Stosowanie modułowych systemów mebli biurowych w każdym momencie działalności firmy, od jej początków poprzez kolejne etapy rozwoju to idealny sposób elastycznej rozbudowy i tworzenia miejsca pracy otwartego na przyszłość i kolejne zmiany. 


Katalogi do pobrania : 

Meble biurowe

Meble biurowe

Przykładowe rysunki techniczne na zamówienie : 

 

Meble socjalne 


Metalowe meble socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach, itd. Odpowiednie urządzenie tych pomieszczeń, uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy, nauki.  Szafy posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Perforacja na drzwiach szafy zastrzeżona znakiem przemysłowym.


Meble do mieszkań


Moda na mieszkania typu Loft z nietypowymi i  wysokimi wnętrzami stwarza możliwość wszechstronnego zastosowania mebli metalowych jako oryginalnego ich wyposażenia.


Katalogi do pobrania :

Meble metalowe

Meble metalowe

Kontener mobilny

Szafka mobilna


W naszej ofercie znajdziecie również Państwo krzesła i fotele biurowe .

Krzesła i fotele biurowe

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt oraz szybkie terminy realizacji !