Krzesła i fotele biurowe

Krzesła i fotele biurowe

Grospol


Krzesła biurowe, które doskonale łączą w sobie jakość wykonania i atrakcyjną cenę. Ergonomiczny, umożliwiający indywidualne dopasowanie do pleców. Szereg regulacji takich jak zagłówek, podłokietniki, mechanizm synchroniczny.

Specjalistyczne krzesła wykonane z trwałego polipropylenu. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantują długie i bezawaryjne użytkowanie.

 Ławki do poczekalni o nowoczesnej stylistyce, wysokiej jakości wykonania, komfortowym łatwym w pielęgnacji siedzisku. Zbudowana na trwałym stabilnym stalowym stelażu.

Posiadamy dużą gamę foteli oraz krzeseł zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Cennik-Grospol

* Grospol – przy jednorazowym zamówieniu na min. 1000 zł. netto w detalu wysyłka gratis, przy mniejszym zamówieniu koszt dostawy 50 zł. netto, doliczany do całego zamówienia.

Nowy Styl


Wiele wersji krzeseł, wyrafinowane materiały oraz najnowsze technologie w służbie ergonomii gwarantują perfekcyjne dopasowanie do potrzeb nowoczesnego biura.

Nasze fotele i sofy to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie do sal spotkań, salonów i poczekalni. W pełni tapicerowane, o klasycznej linii, zapewniają wygodę użytkowania, dodając charakteru każdemu wnętrzu.

Posiadamy dużą gamę foteli oraz krzeseł zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Nowy-Styl_Cennik

*Nowy Styl -przy jednorazowym zamówieniu na min. 1000 zł. netto w detalu wysyłka gratis, przy mniejszym zamówieniu koszt dostawy 20 zł. netto, doliczany do każdej sztuki.

Profim


Nasze fotele biurowe są unikatowe oraz posiadają niezwykle estetyczny design.  Stworzone zostały one z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii.Połączenie oryginalnych pomysłów ze sprawdzonymi rozwiązaniami i wysokiej klasy materiałami zaowocowało stworzeniem kolekcji, które zostały docenione zarówno przez klientów jak i jury profesjonalnych konkursów na całym świecie.

Wyposażenie sali konferencyjnej powinno zostać skompletowane tak, aby każdy uczestnik spotkania mógł wygodnie usiąść i swobodnie uczestniczyć w obradach. Nowoczesne, designerskie krzesła, które oddajemy do Państwa dyspozycji doskonale posłużą do tego celu. 

Posiadamy dużą gamę foteli oraz krzeseł zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Profim_CENNIK_

*ProfiM – koszt dostawy przy standardowych kartonach – 25 zł. netto doliczany do każdej sztuki, przy większych gabarytach każdorazowo do wyceny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, projekt oraz szybkie terminy realizacji.